piątek, 13 grudnia 2013

Konkurs świąteczny z Emako

Okres świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się z aromatycznymi wypiekami, wykwintnymi daniami głównymi i pysznymi przekąskami. Dlatego razem z Emako.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs na Wasze ulubione świąteczne danie. Zapraszam do zabawy :)


Zasady konkursu:  
1. Sponsorem konkursu jest Emako.pl
2. Organizatorem konkursu jest Kuchnia szeroko otwarta
3. Czas trwania konkursu: 13.12.2013 r. - 27.12.2013r.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
 

5. Zadanie konkursowe:
Na mojego maila: olusia23@poczta.onet.pl prześlij przepis wraz ze zdjęciem na świąteczne danie, które najbardziej kojarzy Ci się ze świętami Bożego Narodzenia, oraz krótkim uzasadnieniem dlaczego właśnie to danie wybrałeś. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko 1 pracę konkursową.
 

6. Nagrodami w konkursie są 3 bony o wartości 50 zł (dla każdego ze zwycięzców po 1 bonie 50 zł) do zrealizowania w internetowym sklepie Emako.
7. Zachęcam do polubienia profilu Emako (KLIK) i Kuchni szeroko otwartej (KLIK) na Facebooku.
8. Adres do wysyłki nagrody musi być na terenie Polski.
9. Biorąc udział w konkursie uczestnik automatycznie godzi się na udostępnienie swojej pracy sponsorowi konkursu oraz wyraża zgodę na dobrowolne przesłanie swoich danych teleadresowych do wysyłki nagrody (w przypadku wygranej) oraz opublikowania zwycięskiej pracy (przepisu i zdjęcia) na moim blogu i profilu na Facebook.
10. W konkursie będą brały udział tylko zgłoszenia, które spełniają warunki regulaminu. Wszelkie plagiaty oraz prace niezgodne z regulaminem będą automatycznie kasowane. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...