wtorek, 22 maja 2012

Taki mały prezent :)

Dzisiaj będzie mniej kulinarnie, choć nadal bardzo inspirująco. Tydzień temu obchodziłam urodziny. I kiedy już, już prawie byłam pewna, że mąż z pewnością o nich zapomniał, mym oczom ukazał się ten oto widok:


Nie zapomniał jednak i co więcej, prezent wykonał od podstaw własnoręcznie. Kredens jest piękny! Wreszcie mam miejsce na swoje kuchenne akcesoria, oraz serwisy obiadowe i (póki co) małą kolekcję książek kulinarnych. To chyba najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam i z pewnością nie chodzi tu o gabaryty, ale fakt, że to dzieło powstało w wyniku bacznej obserwacji moich potrzeb i zostało zaprojektowane w sposób (jak na mężczyznę) bardzo przemyślany :)


A Wam jak się podoba?


Abstrahując od tematu ja również mam dla Was niespodziankę, może nie w postaci pięknego kredensu, ale konkursu, w którym do wygrania jest fajna książka. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


8 komentarzy:

 1. cudowny !!!! i wszystkiego najlepszego !

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny kredensik, i mnie takowy by się przydał :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można kupić, ale wtedy myślę, że taki mebel nie ma tej sentymentalnej wartości :)

   Usuń
 3. Piękny, wspaniały prezent :) Taki mąż to skarb :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Przekażę mężowi te ciepłe słowa :)

   Usuń
 4. Śliczny aż wierzyć się nie chce, że można taki kredens stworzyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mąż jest stolarzem z zamiłowania :) Do tej pory porywał się na mniejsze rzeczy, ten kredens był więc i dla mnie ogromnym zaskoczeniem :)

   Usuń

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...