niedziela, 20 maja 2012

Co na grilla i KONKURS.

Grill nie musi kojarzyć się jedynie z kiełbasą i sklepowymi marynowanymi gotowcami. Podstawą udanego przyjęcia na świeżym powietrzu jest oczywiście odpowiednie towarzystwo. Ale jeśli do tego dodacie odpowiednio przygotowane smakowitości, z pewnością grill zaliczycie do bardzo udanych. U nas sezon grillowy rozpoczął się wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca i będzie trwać do pierwszych jesiennych deszczy. Jeśli szukacie inspiracji na dania grillowe zachęcam do kategorii "z grilla".
O samych zasadach grillowania możecie przeczytać w artykule "Zanim wrzucisz na ruszt, czyli o sekretach idealnych dań z grilla"


Teraz kilka propozycji na grillowane przystawki:
Ryby:
Dodatki:
Deser:
Szaszłyki owocowe z musem i bitą śmietaną


I wreszcie konkurs sponsorowany w całości przeze mnie. Do wygrania fajna książka "Potrawy z grilla", pełna inspiracji i przepisów na dania z rusztu, zarówno te na słono jak i na słodko. W książce znajdziecie ponad 100 przepisów, krótkie wstępy z przydatnymi wskazówkami, proste opisy przygotowania potrawy i bardzo apetyczne zdjęcia. 

Zasady konkursu są bardzo proste: 
1. Będzie mi bardzo miło jeśli polubisz moją stronę na Facebooku i dodasz mojego bloga do obserwowanych. (Nie jest to warunek konieczny). Jeśli zdecydujesz się go jednak spełnić, w mailu napisz jako kto polubiłeś/polubiłaś Kuchnię szeroko otwartą.
2. Na mojego maila olusia23@poczta.onet.pl wyślij swoją opinię o blogu Kuchnia szeroko otwarta. Możesz odpowiedzieć na kilka z poniższych przykładowych pytań:


Co Ci się najbardziej podoba/co Ci się nie podoba na blogu? 
Przepisów na jakie dania powinno być więcej, a na jakie mniej?
Który/które przepis/przepisy wydaje/wydają Ci się najciekawsze?


W konkursie może brać udział każdy, także osoby, które nie posiadają konta na Facebooku i nie prowadzą bloga.


Wszystkie opinie (zarówno te pozytywne jak i negatywne) z przyjemnością przeczytam i rozpatrzę podczas tworzenia bloga. Na autora najbardziej konstruktywnej opinii czeka nagroda w postaci książki.
Na zgłoszenia czekam od dziś do niedzieli 3 czerwca 2012r.  
Wyniki ogłoszę na blogu i na Facebooku 4 czerwca 2012 r. 


Adres do wysyłki nagrody musi być na terenie Polski.


Zachęcam do licznego udziału w konkursie!!! 

4 komentarze:

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie znak w postaci komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...